fbpx

FORGOT YOUR DETAILS?

PROGRAM 2022

Pojďme se společně podívat na program , který bude plný nezapomenutelných zážitků..

Sportovní aktivity, ukázky, soutěže a významní hosté Tě čekají po celé dva dny.

Program 2022

Hlavní program

Níže je pouze rozpis programu mimo zóny. Každá zóna, sraz, nebo spolek mají své programy po celý den.

Na většinu soutěží se přihlašuje na místě. Sledujte program, prosím.

Psí hrdinové

Psi, kteří zachraňují lidské životy, hledají výbušniny nebo chytají nebezpečné zločince.

Psí vojáci

Již v útlém věku si tito vojáci prochází těžkým tréninkem, který nejen vystříbří jejich fyzičku, ale psychiku. Musí se naučit jak reagovat na střelbu, pohybové a jiné zvukové podněty i během výcviku v terénu, v budovách a ve vodě. Přechod ze světla do tmy je nesmí zmást, ani rušivé vlivy jako nádraží, ulice, dokonce i tovární provoz.

Policejní psi

Policejní psi patří mezi druhé nejlepší týmové hráče hned po vodících psech. Zatímco vodící pes je spíše parťák, policejní pes se musí naučit komunikovat hned s pěti hráči v dané situaci a nenechat se zmást ani pachatelem, ani prostředím. Nesmí se bát výšek, musí rozeznat střelbu pachatele od střelby policistů v týmu, reagovat správně na dané podněty i rozeznat jednotlivé povrchy, štěkat na povel, a mnoho dalšího.

Celní psi

Tito specialisté čichu v rozpoznávání všemožných vůní, pachů a neobvyklých směsic všeho možného rozeznají více než 200 látek. Psovod během tréninku naučí psa i rozlišovat nejen drogy, ale i výbušniny, takže ne nadarmo se těmto psům říká, že se jedná o nejlepší specialisty ve vlčí říši, jelikož jsou trénováni výhradně ke zvýšení využití celého potenciálu jejich čichového repertoáru.

Záchranářští psi

Nepostradatelní pomocníci při různých druzích katastrof. Figurant hraje velmi důležitou roli právě v motivaci, aby věděli, kdy přesně zakročit. Jsou využíváni ve službách policie či hasičů, nebo i dobrovolně na základě situace. Zával sněhem, či zřícenina jsou prostory, ve kterých si pes umí poradit a vytvořit tak i svůj příběh hrdiny. Vystoupení stopování či záchrany takového hrdiny si nesmíte nechat ujít.

Canisterapie

Obětavá povaha psů nachází uplatnění v pomoci lidem téměř ve všech oblastech. Právě těmto psům a jejich páníčkům předchází dlouhá společná cesta k porozumění a následné synergii k fungování v dnešním světě. Stávají se pravou rukou potřebným, důvěrným přítelem a láskyplným tvorem pomáhajícím v každodenních činnostech, aby z přežívání jedince se plynule přešlo k žití.

Vodící psi

Již od roku 1916 se využívají psi k pomoci slabozrakým, či nevidomým vojákům, kteří přišli o zrak působením bojových plynů používaných za první světové války. Dodnes osvětlují cestu potřebným slabozrakým a nevidomým lidem a pomáhají každý den zjednodušit život potřebným. Po výcviku a synergii s majitelem se stávají nepostradatelnou osvětou cesty v budoucích krocích života páníčka.

Program po celý den

Zábava a sportovní akce s pejsky, které nikde jinde nemáte šanci zažít. Vše na jednom místě!

Vodní sporty

Nečekaný adrenalinový zážitek vám nabídne disciplína skoků do vody. Uvidíte, jak psi dokážou sportovat s velkým odhodláním a energií. Celé sporty jsou pod záštitou firmy Super zoo. Děkujeme!

DogPuller

Kdo by si chtěl vyzkoušet Puller, vybrat správnou velikost pro svého pullermaniaka, vidět na vlastní oči a vyzkoušet na vlastní kůži, jak se správně s Pullerem zachází a jak tuto úžasnou tréninkovou pomůcku naplno využít, ten nesmí minout naší Puller zónu!

Bull zóna

Bullíci do toho! Někdy jsou k nezadržení a proto jim patří Bull zóna, kde se toto energické plemeno pustí za skoky do výšky i dálky, udržení na čas nebo přetahování. A co kdyby právě váš miláček porazil 7 násobného mistra světa?

Agility

Nenechte si ujít skvělý agility závod s účastí mistrů ČR! A to není všechno. Pod vedením profíků dostanete možnost zjistit, zda právě váš neposeda nemá tento oblíbený psí sport v krvi.

Závody plemen

Od malých krisaříků až po vlkodavy! V tomto závodu není hlavní výhra, ale zúčastnit se. Chcete vidět nadšené psí soutěživce? Na rovinné trase vyhrazené pro Dog Racing jsou pro pejsky nachystány překážky, a také návnada. Dog Racing ovládá soutěživost a napětí ve vzduchu!

Chrtí závody

Všema čtyřma vpřed! Tato dráha patří chrtům a na ní budete jako bez dechu sledovat neuvěřitelnou rychlost chrtů při závodu v běhu. Pokud se vám ovšem z rychlosti přes 70 km/h netočí hlava...

Dog frisbee

Tenhle sport je zároveň velkou psí radostí. Dog Frisbee je jedinečný v tom, že chlupáč naplno využije své přirozené instinkty. Hraje se v týmu, pes a jeho pán. Hádejte jak vysoko při Dog Frisbee pes vyskočí?

Sraz fr. buldočků

Chrochtání, chrápání a stovky netopýřích uší v pozoru: to není žádná zoologická zahrada, ale největší sraz francouzských buldočků na DogFestu! Přiveďte i vy Své placaté psí čumáčky na sraz buldočků a užijte si hezký den.

Sraz kavalírů

Pouze v sobotu - Sejde se 200 kavalírků na jednom místě? Doražte a pokuste se s námi uspořádat největší sraz našich čtyřnohých miláčků. Hromadné focení a zábava po celý den zajištěna. Přiveďte své drobečky a pomozte nám uskutečnit největší sraz těchto společenských čtyřnohých parťáků!

Sraz čivav

Slet krvelačných čivav je tu! Uvidíte tyto malé potvůrky skotačit a vyvádět jak jen ony umí. Pisklavý štěkot zaručen! A kdo z majitelů má asi nejhezčího čivavího psíčka? A který získá titul největšího pískomila?

Sraz psích vozíčkářů

Od malých krysaříků až po vlkodavy! V tomto závodu není hlavní výhrá, ale se zúčastnit.

Atrakce pro psy

Od malých krysaříků až po vlkodavy! V tomto závodu není hlavní výhrá, ale se zúčastnit.

Psí vystoupení

Od malých krysaříků až po vlkodavy! V tomto závodu není hlavní výhrá, ale se zúčastnit.

Šátky na dobrou věc

Zakoupením šátku dáte najevo, že jste přispěli na dobrou věc. Na konci akce bude vyhlášení vybrané částky a předání neziskovým organizacím, spolkům a nadacím.

Soutěže

Od malých krysaříků až po vlkodavy! V tomto závodu není hlavní výhrá, ale se zúčastnit.

Psí módní přehlídka

Od malých krysaříků až po vlkodavy! V tomto závodu není hlavní výhrá, ale se zúčastnit.

Společné venčení

Od malých krysaříků až po vlkodavy! V tomto závodu není hlavní výhrá, ale se zúčastnit.

Závody jezevčíků

Od malých krysaříků až po vlkodavy! V tomto závodu není hlavní výhrá, ale se zúčastnit.

Dog dancing

Tahle stylová podívaná zaručeně rozhýbe nejen psí tlapky. Dog Dancing je pro pejsky, kteří mají cit pro rytmus, mají v oblibě hudbu a se Svým psovodem secvičují k hudbě různé “taneční” kousky.

Na co se dál můžete těšit?

Kromě nadupaného programu je na akci obrovské množství prodejních stánků, kde si můžete vzít vzorek kvalitních krmiv, zakoupit si krásné obojky, seznámit se se spousty firem, které poskytují psí služby nebo třeba nechat zkontrolovat svého psa u profesionálního veterináře.

POMÁHÁME BĚHEM

Zúčastněte se charitativního běhu na DogFestu 2022 a pojďme společně pomoci pejskům v nouzi!

CHARITA

Útulky, neziskové organizace, spolky a nadace naleznete také u Nás. Můžete je i podpořit.

DESÍTKY PRODEJCŮ

Krmiva, pamlsky, příslušenství, obojky, hračky, hygiena,...

GASTROZÓNA A PIKNIK

Pro ty, co chtějí trávit celý den na festivalu, je připravena široká nabídka jídel a gastro zážitků včetně sezení.

PROGRAM PRO DĚTI

Ano, myslíme na celou rodinu. Kromě skákacích hradů a nafukovacích atrakcí, zde bude spousty naučných a vzdělávacích dílniček.

VETERINA

Čipování, odborná konzultace, prohlídka a mnohem víc v Naší veterinární zóně.

VÝZNAMNÍ HOSTÉ Z PŘEDEŠLÝCH ROČNÍKŮ

Na DogFestu účinkuje přes 80 odborníků! Pozvali jsme si ty nejlepší ve Svém oboru.

Miroslav Tošnar

Miroslav už 10 let cvičí obrany psů všech plemen. Na DogFestu vám předvede výcvik psů, ukázky poslušnosti a obrany.

Monika Vosyková

Monika je šéfkou agility akademie v Praze a na DogFestu bude mít na starosti agility park a závody.

Nikola Burešová

Nikol se věnuje ochraně zvířat již přes 10 let. Založila organizaci Pet Heroes a zachraňuje psy a kočky v nouzi, má za sebou přes 500 adopcí a pomáhá ostatním zakládat další dobročinné projekty ve prospěch zvířat. Stala se patronkou neziskových organizací na DogFestu.

Tomáš Nushart - Trenér psů

Trenér psů a zakladatel psichologie.cz už od dětství miloval psy. Psal o nich seminární práce, pozoroval výcvik asistenčních i záchranářských psů. Četl desítky knih a sledoval tisíce hodin videí. “Existuje poměrně velké množství zdrojů a míst, kde se cvičí psi. Pro mě to vždycky bylo trochu o něčem jiném, bylo to o lidech. O tom, vědět, jak se ke psům chovat, jak je pochopit, jak s nimi komunikovat.”

Alena Smolíková

Alena Smolíková se kynologii věnuje téměř 20 let. Se svým prvním psem, AST Forestem poprvé navštívila cvičák v roce 1997 a začala objevovat kouzlo výcviku psů. V dogdancingu i dogfrisbee působí i jako rozhodčí na závodech a zkouškách.

Vera Malátková

Věra Malátková se již 15 let věnuje coursingovému sportu jako majitelka, rozhodčí i pořadatelka coursingových závodů a tréninků. Mezi své největší úspěchy počítá 14 titulů Coursingový vítěz ČR, které získali její psi, 3 posuzování na ME a desítky vášnivých lovců střapce, které vychovala na svých trénincích.

Zvuk a reprodukovaná hudba

Zvukový systém EAW KF 730 line array, řízený processingem guinnes focusing. Tento patent značky EAW umožňuje zvuk v nejvyšší kvalitě a v celém zvukovém pásmu bez zkreslení v závislostí na hlasitosti. Pro pokrytí většího prostoru není potřeba vysoký hluk reproduktorů a tímto se vyhneme hlasitému uším trhajícímu se zvuku.

  • Kvalitní zvuk
  • Nevadí zvířecímu sluchu
  • Čisté mluvené slovo

Další zajímavosti

Celá akce je oplocená a kompletně sanitárně a gastronomicky zajištěná. Bezbarierový přístup. Sezení možné na trávníku, nebo na pivních setech.

  • Občerstvení
  • Nápojové bary
  • Toalety (vč. přebalovacího pultu)

Máte co ukázat a chcete být součástí programu?

Věnujete se jedné ze sportovních aktivit nebo se chcete zúčastnit módní show?

Nechcete se nějaké aktivity zúčastnit?

Zapojte se do našeho projektu a buďte součástí celé akce. Vystupujte na akci, nebo ukažte návštěvníkům něco ze světa psů.

Chci se zúčastni módní přehlídky značky Jolly Style.

Chci se zúčastnit vodních sportů.

Chci jít na sraz čivav.

Chci se zúčastnit sportu v Bull-zóně

Dokonale strávený rodinný den na akci, která v Česku nemá obdoby

Jak se na akci dostanete?

Vybrali jsme si pro Vás nejlepší místo v Praze! Všichni víte kde byla matějská, nebo horská dráha, dneska místo ní stojí DogFest!!!! Vidíme se za Křižíkovými Pavilóny.

Metrem

Nejpohodlnější doprava na Výstaviště Holešovice je linkou metra C do stanice Nádraží Holešovice.

Tramvají

Pro dopravu na Výstaviště Holešovice slouží i pravidelné linky MHD do stanice: Výstaviště Holešovice.

Autem

V areálu bude dostatek parkovacích míst. Parkovaní je spoplatněno 150 CZK na celý den.

KUPTE SI NEJLEVNEJŠÍ VSTUPENKY TEĎ V PŘEDPRODEJI .

Sledujte nás i na sociálních sítí.

FB stránky

1200

Událost

2 800

Instagram

2518
TOP