Pes roku České republiky

Soutěživost se probouzí v každém z nás, a tak není divu, že soutěže patří mezi nejoblíbenější aktivity na DogFestu. Rozhodli jsme se vytvořit zcela novou a unikátní soutěž Pes roku České republiky, která si nebude nárokovat žádné zbytečné podmínky pro účast. Vítáni jsou všichni pejsci, a to bez rozdílu. Ať už se jedná o psa s průkazem původu či bez něj, o chovné plemeno či křížence, každý má nárok se soutěže zúčastnit a vybojovat si své první místo. Hodnotit se bude vzhled, poslušnost, naučené triky, ale také celková kooperace se svým páníčkem. Ovšem fantazii se meze nekladou. Přihlaste svého pejska do unikátní soutěže Pes roku České republiky pod záštitou hl. m. Prahy a získejte pro svého čtyřnohého parťáka prestižní titul, který ponese jako jediný v ČR!

Přihlášení je snadné – níže nahrajte fotku svého pejska včetně svého emailu. Fotografie budou zveřejněné do pár hodin od nahrání. Veřejnost prostřednictvím hlasování rozhodne o 15 psech, kteří se stanou finalisty. Další 2 pejsci budou vybráni pořadateli akce. Všech 17 finalistů bude kontaktováno pořadateli DogFestu a na pódiu se utkají o 1., 2. a 3. místo.

Hlasování bude ukončeno ve středu 21. září 2022 ve 20:00. Finalisty budeme kontaktovat v následujícím dnu.

Sdílejte svého pejska v soutěži na sociálních sítích a získejte největší počet srdíček. Jen tak si zajistíte přímý postup mezi finalisty!

Slavnostní vyhlášení soutěže Psa roku České republiky tak proběhne v sobotu 24. září 2022 na DogFestu za přítomnosti všech návštěvníků a partnerů. Konkrétní termín a čas bude upřesněn v následujících dnech. Hodnotné ceny pro umístěné na předních pozicích jsou samozřejmostí. Výhry zajišťují naši partneři Marp Pet Food, Rebel Dog, Sokol Falco, Domanský a další. Tímto jim všem ještě jednou děkujeme!

Známe prvních 10 finalistů! Pokud váš favorit není mezi nimi, nezoufejte. Stále čekáme na dalších 5 finalistů, kteří se utkají o titul Psa roku České republiky, takže hlasujte a sdílejte!

  • Galerie
  • Seřadit:

Vítězové soutěže

Výherci ještě nejsou vybráni!