fbpx

FORGOT YOUR DETAILS?

Neziskovky na DogFestu

Neziskové organizace, útulky, nadační fondy, dobročinné projekty, všichni, kdo pomáhají zvířatům a se zvířaty. Na DogFestu je můžete navštívit a podpořit jejich úžasnou činnost.

Pet Heroes

Hrdinové každodenního života, to jsou ochránci zvířat, kteří mají pomoc zvířatům jako součást každého dne. Pet Heroes jsou parta lidí, kteří věří, že každý život má smysl a pomáhat je potřeba společně, aby se dosáhlo co největších změn. Protože pečují také o handicapovaná zvířata, tak na DogFestu budou pořádat sraz vozíčkářů a hledat další dobrovolníky na pomoc zvířatům.

FRBUL

Když se Josef dozvěděl o tom, co se děje francouzským buldočkům za hrůzy, rozhodl se jim začít pomáhat. Založil organizci Frbul a se svou partou rozjel záchrannou misi na pomoc všem placatkám. Na DogFest tak přinesou příběhy dojemné, dramatické, všední i veselé. Ale hlavně budou mít líbací budku, takže se můžete s francouzskými buldočky seznámit "face to face" ve Frbulí zóně.

Animals for Help

Že zvířata dokáží léčit duši, to ví přece každý. Bára z Animals for help se proto rozhodla pomáhat lidem skrz léčivou moc psů a poníků. Nemohla se dívat, kolik lidí je na sklonku života samo a rozhodla se založit organizaci, kkterá přináší revoluční náhled na soužití lidí a zvířat ve vzájemné pomoci. Na DogFestu Bára a její parta předvedou své terapeutické poníky a budou hledat nové canisterapeuty mezi návštěvníky.

Anidef

Bára, Kristýna a Kateřina, tři ženy, které společně vytvořily útulek s nadstandardní péčí. Jejich svěřenci, o které pečují spolu s dalšími přáteli, zažívají maximální komfort, skoro jako hotel pro opuštěné psy a kočky v nouzi. Holky z Anidefu se svými svěřenci přijedou až z Žimu u Teplic a představí pejsky k adopci a soutěže pro návštěvníky.

 

Pes pro tebe

Jitka je inspirativní člověk se srdcem na pravém místě. Kynologii milovala už od dětství a ani její zraková vada jí nezabránila ve výcviku milovaných pejsků. A nejen to, rozhodla se pomáhat také lidem. Vytvořila organizaci Pes pro tebe, kde cvičí asistenční a vodící psy. Protože chce víc přiblížit svou práci návštěvníkům DogFestu, její tým připraví slepeckou dráhu, kde si můžete vyzkoušet práci s vodícím pejskem.

Home4Pets

Home4pets pomáhá zvířatům v nouzi ve svém záchranném centru kousek od Prahy. Nemají jen pejsky a kočičky, ale také hospodářská zvířata, která často po krutém týrání nemají kam jít. V rozlehlé přírodě tak vznikl ráj pro zvířata, která potřebují mít kde složit hlavu a léčit své tělo i duši. Na DogFest si přivezou Mazlírnu, kde se můžete seznámit se zvířátky k adopci.

 

Best Friends Club

Fitness, wellness, masáže, zní vám to jako známá věc, ale co to dělá na DogFestu? Tak se podržte. Centrum Best Friends přijede z pražské Pankráce a má pro vašeho čtyřnohého miláčka připravenou celou zónu, kde mu udělají dobře. Zkuste si psí fitko nebo psí masáže a nechte vašeho chlupáče zakusit luxusní psí život.

Voříškov

Anežka a Lenka, holky, které raději změní psí osud, než si lakují nehty a sedí před zrcadlem. Společně provozují ekologický miniútulek pro pejsky, kteří jsou od majitelů, kteří už je z různých důvodů nemohou mít, zabaveni z nevhodných podmínek, nebo ze zařízení, které zrovna potřebují pomoci.

 

 

Click and Feed

Martina dostala výborný nápad, co takhle, kdyby se dalo naplnit misky zvířátkům v nouzi pouhým klikáním na internetu? Zní to šíleně? Martina to dokázala! Se svým týmem vytvořila platformu Click and feed, kde každodenním klikáním plníte mističky pejskům. Že to funguje potom můžete vidět na fotografiích se spokojenými zvířátky a jejich připravenými pytli granulí.

 

 

Nadační fond PES V NOUZI

Nadační fond PES V NOUZI rozdělil mezi útulky od svého vzniku již více než 11 milionů korun. Svou pílí a prací zvelebují útulky po celé republice, pomáhají jim stavět ubikace, financovat veterinární péči a plnit prázdné mističky. Na DogFestu budou mít zónu pro děti, kde si budou moct vaše ratolesti užít kreativní chvilky s obrázky, tak se nezapomeňte zastavit také u jejich stánku.

TOP