fbpx

FORGOT YOUR DETAILS?

Charita na DogFestu

Pojďme společně pomoci pejskům s nelehkými životními osudy a udělejme je šťastnějšími. Spolu dokážeme velké věci! #WeAreDogFest

Charita na DogFestu

Dlouhodobě podporujeme různé neziskové organizace a psí útulky, avšak letos podtrhneme charitativní stránku festivalu o úroveň výše. Dobročinné projekty tak můžete podpořit vy, samotní návštěvníci, přímo na místě.

Zajděte se svým hafanem na Charitativní běh Stromovkou, přispějte do DogFest bazárku nebo si udělejte radost DogFest merchandisingem, jehož veškerý výtěžek pošleme pejskovi v nouzi v rámci neziskového spolku Dočasky De De.

Dražba obojku

Dražba obojku

Dražba obojku

Dražba obojku

Dražba obojku

Dražba obojku

Komu vlastně budeme pomáhat?

Téměř tříletá fenka bernardýna Balů si prošla nelehkými životními situacemi. Pochází od množitelky psů, která ji v jejím pouhém prvním roce nakryla a prodala. Následující majitelka rozprodala její štěňata a ihned na to ji opět udala dále. Další majitelka si všimla, že Balů má problémy se zadními nohami, a tak kontaktovala Dočasky De De, z. s., které si ji vzaly do své péče.

Na základě veterinárních ošetření se zjistilo, že Balů má vrozenou vadu – těžkou dysplazii kyčlí, která ji velmi omezuje v jejím aktivním psím životě. „Trpí těžkou dysplazií, což je u velkých plemen problém. Při její současné váze 40 kilogramů nemají běžné ortopedické operační metody smysl. V úvahu proto připadá jediné řešení, a to totální endoprotéza kyčelního kloubu. To znamená, že se jí její kyčelní kloub vymění za titanový. Fenka má bolesti, špatně chodí, ztěžka se zvedá a při rychlejším pohybu padá,“ popsala zakladatelka spolku Dočasky De De, Dita Pulmannová.

Vzhledem k tomu, že se jedná o skutečně mladého pejska, který má svůj život plný radosti a lásky stále před sebou, rozhodli jsme, že výtěžek z charity na DogFestu 2022 bude věnován Balů na její nákladnou operaci – totální endoprotézu kyčlí – v hodnotě 70 000 Kč. Transparentnost charity bude zajištěna přes platformu Donio.cz

Pojďme Balů společně vrátit do plnohodnotného a aktivního psího života, kde ji nebudou už omezovat silné bolesti, které jsou srovnatelné jako u lidí.

V případě, že se nám povede vybrat více, zbylé finance přerozdělíme mezi vybrané psí útulky.

TOP