fbpx

FORGOT YOUR DETAILS?

Sháníme organizátory psích srazů!

Vážíme si každého věrného příznivce DogFestu, proto bychom Vás rádi zapojili do příprav největšího psího festivalu v ČR. Hledáme nové tváře, které by chtěly uspořádat psí sraz svého oblíbeného plemene.

Na každého hlavního organizátora čeká odměna ve formě volných vstupenek na DogFest 2022 a drobné dárečky pro pejsky od našich sponzorů. Při organizaci si užijete nejen spoustu zábavy, ale také nakouknete pod pokličku organizace celého DogFestu a získáte řadu nových přátel. A to stojí za to!

Jakým způsobem sraz probíhá? Co je nutné obstarat pro bezchybný průběh srazu?

Zde je odkaz k přihlášení a více informací!

https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSeFzd0CCnR4lPW6zPGT08KgT9Lf151HzyZz8bxegSr1dwru0Q/viewform

V posledních letech nás zasáhla celá řada negativních událostí a my jsme se rozhodli, že uděláme vše pro to, aby alespoň životy pejsků byli co nejšťastnější.

Společenská odpovědnost nám není cizí. Je již pravidlem, že na DogFestu byly k zakoupení charitativní šátky pro pejsky, jejichž výtěžek šel na dobročinné účely. Mimo jiné jste se mohli setkat s řadou neziskových organizací, kterým vždy poskytujeme prostory na DogFestu zcela zdarma. Nyní chceme pokořit další metu a vybrat peněžní částku, která pomůže pejskům v nouzi. Máme v týmu fantastickou Nikol Burešovou, zakladatelku Pet Heroes, se kterou společně vymyslíme, kde budou peníze nejvíce potřeba.

Pokud se i ty chystáš na DogFest 2022, můžeš přispět několika způsoby. Přímo při koupi vstupenky lze přispět dobrovolnou částkou nebo nákupem charitativního šátku DogFest. Tvé jméno bude zveřejněno na našich webových stránkách jakožto dárce dobrovolného příspěvku pro pejsky v nouzi. Další možností je zakoupení některého z našich DogFest produktů přímo na festivale. Veškerý zisk z merchandisingu poputuje na charitativní účely. Vzhledem k tomu, že dlouhodobě poskytujeme prostory pro neziskové organizace zcela nezištně, můžeš na místě podpořit přímo konkrétní neziskovou službu, u které to uznáš za vhodné.

Jdeš do toho s námi? Pojďme společnými silami vybrat co největší sumu peněz pro ty kouzelné čtyřnohé přátelé a ulehčeme jim jejich mnohdy nelehké životní osudy. Protože #WeAreDogFest!

Úvod pro rok 2022 – Jakub Čížek

Uplynulé roky nebyly snadné pro nikoho z nás. Bylo třeba se vypořádat s překážkami, které bránily snadnému průběhu všech společenských akcí a festivalů. Nicméně se nám podařilo veškeré nástrahy překonat, a i během doby covidové jsme uspořádali velmi zdařilé ročníky DogFestu s nabitým programem a mimořádnou účastí návštěvníků.

S radostí oznamuji, že letos v termínu 26. – 27. 8. 2022 proběhne již 4. ročník DogFestu na území Prahy. V minulých letech se nám povedlo pokořit Výstaviště Holešovice, Letiště Praha Letňany a pražský Střížkov. Vzhledem k rozrůstající se základně věrných i nových příznivců hledáme nové unikátní prostory, abychom mohli rozšířit naše spektrum možností opět o úroveň výše a dopřát všem zúčastněným maximální komfort a jedinečný zážitek. Zdraví našich návštěvníků, prodejců i partnerů je na prvním místě, proto se bude jednat o prostory, ve kterých budeme moci vyhovět veškerým protiepidemickým opatřením.

Stejně jako v předešlých ročnících mohou návštěvníci očekávat bohatý program pro celou rodinu a jejich psí mazlíčky. Areál DogFestu bude rozdělen do několika tematických zón takovým způsobem, aby se každý zúčastněný pejsek cítil pohodlně a bezpečně. Bull zóna, vodní zóna, agility, frisbee a mnohé další. Návštěvníci a jejich pejsci se mohou těšit na vzdělávací workshopy, soutěže, názorné ukázky psích dovedností, módní přehlídku, psí diskotéku, společné venčení, ochutnávky psích krmiv a odměn či odbornou konzultaci. Mimo jiné dlouhodobě podporujeme různé neziskové organizace a psí útulky, kterým letos chceme poskytnout ještě větší prostor než v předchozích letech vzhledem k tomu, že nelehké osudy zvířat nám nejsou lhostejné.

DogFest 2022 opět propojí komunitu pejskařů na celonárodní úrovni. Bude to stát za to, ocas na to!

JAKUB ČÍŽEK – POŘADATEL AKCE

TOP