fbpx

FORGOT YOUR DETAILS?

Náhradní termín a místo konání aktivně zajišťujeme. Bude zveřejněn v nejbližších dnech. V případě, že náhradní termín vám nebude vyhovovat, nemějte obavy. Nikomu z vás žádné peníze nepropadnou.

Považujeme za důležité objasnit určité nejasnosti a nesrovnalosti ohledně přesunutí DogFestu 2022.

Za přesunutím stálo těžké rozhodnutí po zvážení veškerých rizik. Věřte, že to nebylo jednoduché. Zvažovali jsme veškerá pro i proti. Bylo to krajní a nouzové řešení, za kterým si ale stojíme i přes veškeré vzniklé náklady. DogFest 2022 byl přesunut na září z důvodu kombinace několika závažných faktorů, které se sešly dohromady:

1. S ojedinělými srážkami jsme byli obeznámeni od pondělí. To je samozřejmě nepříjemné, ale my víme, že pejskaři nejsou z cukru. Avšak výstrahy před silnými bouřkami a vydatným deštěm byly zveřejněny právě až ve čtvrtek, den před začátkem festivalu.

2. Bahno lze zčásti odčerpat, nicméně půda, která je takto nasycena vodou by nedokázala absorbovat další přívalové deště.

3. Kluzký a bahnitý povrch, silný déšť a vítr, vyděšení pejsci, nestabilní půda – všichni si určitě dovedeme představit, co vše by se mohlo přihodit. Silné bouřky zasáhly především širší centrum Prahy, kam spadá i Výstaviště Holešovice.

4. Striktní omezení provozní doby festivalu bylo pro nás nepřijatelné řešení.

Bezpečnost všech zúčastněných, našich návštěvníků a pejsků, je pro nás prioritou. Také si vážíme našich partnerů a vystavovatelů a nechceme, aby jejich práce přišla vniveč kvůli špatnému a nebezpečnému počasí.

Není možné mít k dispozici záložní prostory. To bychom platili 2 pronájmy, což by se také muselo projevit na ceně vstupenek. DogFest, jakožto venkovní akce, je také velmi limitován ve vnitřních prostorech – málokterý poskytovatel strpí stovky pejsků uvnitř.

Vážíme si každého z vás, a proto jsme DogFest 2022 přesunuli na září. Chceme, abyste dostali plnohodnotný festival, za který jste si zaplatili.

Děkujeme všem návštěvníkům, partnerům i vystavovatelům za pochopení a spolupráci při dalším řešení situace. Velmi si toho vážíme.

Každým rokem vám, našim návštěvníkům, přinášíme parádní design našeho DogFest merchandisingu. Letos tomu nebude jinak. Veškerý výtěžek z prodaného zboží bude věnován pejskovi v nouzi z neziskového spolku Dočasky De De. Přispějte pejskům, kteří to neměli v životě jednoduché, a vyberte si plátěnou tašku, šátek pro pejska, tričko nebo originální DogFest ponožky od české firmy Radisox.

Radisox, úspěšná rodinná firma, která se zaměřuje na zakázkovou výrobu ponožek, se rozhodla přiložit ruku k dílu. Díky nim se můžete těšit na 4 unikátní motivy DogFest ponožek, které si zamiluje každý zapálený pejskař. Ať už dáváte přednost hravým barvám nebo raději minimalistickému designu, tým Radisox myslel na každého.

Kvalita je důležitější než kvantita. V tomto heslu se právě propojuje vize Radisox s DogFestem. Chceme, abyste si ponožky oblíbili a nosili je tak často, jak jen budete chtít. Pohodlnost a maximální funkčnost je zaručena, přestože se jedná o skutečně namáhanou část oděvu. Ponožky jsou vyrobené z organické bio bavlny s příměsí polyamidu na grafické výšivky. V Radisox využívají pouze kvalitní příze s mezinárodními certifikáty. Můžete si být jistí zdravotní nezávadností použitých textilií díky certifikaci OEKO-TEX® či bio materiály, ve kterých nenaleznete pesticidy, herbicidy nebo těžké kovy díky certifikaci GOTS.

Radisox se aktivně věnuje inovativním materiálům. V jejich nabídce tak naleznete příze s aktivními ionty stříbra, které mají antibakteriální schopnosti a redukují vznikající zápach při náročných sportovních aktivitách. Firma klade důraz i na udržitelnost s ohledem na životní prostředí. Nabízí tedy také zakázkovou výrobu z bambusových přízí, jejichž původ je udržitelnější oproti jiným textiliím.

Díky spolupráci s firmou Radisox odpadá všechna ekologická zátěž ohledně nešetrných a neetických výrobních postupů, které jsou obecně spjaty s textilním průmyslem. Firma vlastní své pletací stroje přímo v jejich showroomu v Hořovicích, kde probíhá veškerá zakázková výroba. Koupí ponožek na DogFestu tak pomůžete nejen pejskům v nouzi, ale také podpoříte českou lokální firmu, která svým zákazníkům dodává jen to nejlepší.

Jsme si vědomi, že DogFest má tu nejlepší možnou komunitu příznivců. Vždy děláme vše pro to, abychom vám zprostředkovali dva fantastické dny v roce plné zábavy, poznání i vzdělání.

Pomůžete nám rozšířit naše možnosti a dostat nás do širšího povědomí veřejnosti? Zapojte se do propagace DogFestu 2022 prostřednictvím polepu našeho loga na auto.

Vážíme si každého věrného příznivce festivalu a chceme, abyste se stali jeho součástí. Volné vstupenky jako odměna jsou samozřejmostí.

Bude to stát za to, ocas na to!

Přihlaste se prostřednictvím Google formuláře, který naleznete zde:
Odkaz na formulář: https://docs.google.com/forms/d/1XlUua8IaavlQcFd-QeGZfZCHMnkcW2avDUtCeS0Mmcw/edit

Polepy jsou k vyzvednutí každý den v OD Kotva (5.Patro) Restaurace Tanker. (11:00 – 23:00) Předem volejte na tel: 602 668 696 . Matěj Lysý

Sháníme organizátory psích srazů!

Vážíme si každého věrného příznivce DogFestu, proto bychom Vás rádi zapojili do příprav největšího psího festivalu v ČR. Hledáme nové tváře, které by chtěly uspořádat psí sraz svého oblíbeného plemene.

Na každého hlavního organizátora čeká odměna ve formě volných vstupenek na DogFest 2022 a drobné dárečky pro pejsky od našich sponzorů. Při organizaci si užijete nejen spoustu zábavy, ale také nakouknete pod pokličku organizace celého DogFestu a získáte řadu nových přátel. A to stojí za to!

Jakým způsobem sraz probíhá? Co je nutné obstarat pro bezchybný průběh srazu?

Zde je odkaz k přihlášení a více informací!

https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSeFzd0CCnR4lPW6zPGT08KgT9Lf151HzyZz8bxegSr1dwru0Q/viewform

TOP